Producenci
Telefon do sklepu


787 511 066

lub

604 675 642
koszt połączenia wg. taryfy Twojego operatora

Newsletter
Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ KWOTY OTRZYMASZ

GRATIS:

 

110zł-darmowa wysyłka

149zł- gryzaki

199zł- uszy wieprzowe 5 sztuk

299zł- uszy wieprzowe 10 sztuk

 

Reklamacje i zwroty

Każdy Konsument może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy) dokonanego w sklepie piesikotwadowice.pl należącym do F.H. PIES I KOT KARMY I AKCESORIA na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, nawet jeśli towar jest zgodny z umową, jeśli w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru zgłosi do sklepu piesikotwadowice.pl fakt odstąpienia od umowy.

Okres odstąpienia upływa w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru czyli w którym Państwo weszli w fizyczne posiadanie towarów lub w którym strona trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w fizyczne posiadanie zamówionych towarów.

Skutkiem odstąpienia od umowy sprzedaży jest obowiązek zwrotu przez Państwa towaru w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie po odstąpieniu od umowy, nie później jednak niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy gdyż po odstąpieniu od umowy, strony umowy (czyli Państwo i my jako sklep) zobowiązane są do zwrotu tego co wzajemnie sobie świadczyły niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni. Czyli my jako sprzedawca zwracamy zapłatę, a Państwo towar.

Zgłoszenie zwrotu / odstąpienie od umowy

Aby procedura odstąpienia od umowy przebiegła jak najszybciej i sprawnie, prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

 • Poinformowanie nas o Państwa decyzji poprzez oświadczenie złożone poprzez:
  • wypełnienie, wydrukowanie i przesłanie formularza
  • wysłanie wiadomości email z treścią formularza
 • Skompletowanie zwracanego towaru.
 • Dołączenie do paczki dowodu zakupu (paragon/faktura).
 • Dołączenie do paczki oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub przynajmniej dane kontaktowe do siebie (dla szybszej identyfikacji przesyłki/zamówienia).
 • Bezpieczne zapakowanie paczki.
 • Niezwłoczne nadanie paczki, na swój koszt, na adres siedziby naszej firmy. Dane w zakładce Kontakt.
 • Zwrotu możecie Państwo także dokonać osobiście w naszym sklepie w Wadowicach. W tym przypadku nie ponosicie Państwo kosztów odesłania towarów do naszej firmy.

Zwrot pieniędzy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

W przypadku gdy na zakupiony towar została wystawiona faktura VAT, termin 7 dni zwrotu pieniędzy liczony jest od daty zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej. Niestety jest to związane z przepisami prawa księgowego i podatkowego oraz restrykcyjnym stanowiskiem Urzędu Skarbowego co do możliwości odliczenia VAT od faktur korygujących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl